EXTÉRIA – Fleet management

KIA MOTORS FLEET

Autá pre všetkých obchodných manažérov– zviditeľní Vás a zlepší Vaše obchody!

EXTÉRIA sieť poradenských kancelárií ponúka svojím obchodným manažérom mnoho výhod. Nadštandardné finančné ohodnotenie, efektívne produktové a obchodné vzdelávanie a hlavne atraktívny vozový firemný park. Pridajte sa k nám a začnite využívať autá, ktoré Vám nikto iný výhodnejšie neponúkne.

  • Každých 24 mesiacov nové vozidlo
  • Nájazd až 30 000 Km ročne
  • Možnosť využiť auto aj na súkromné účely
  • Polep vozidla po celú dobu prevádzky
  • Nízke náklady na prevádzku vozidla

EXTÉRIA HOLIDAY – dovolenka

EXTÉRIA HOLIDAY

EXTÉRIA HOLIDAY

Každý rok EXTÉRIA udeľuje pre najúspešnejšieho obchodného manažéra, regionálneho manažéra a majiteľa kancelárie a ich partnerov motivačnú dovolenku EXTÉRIA HOLIDAY.

Medzi destinácie patrí Grécko, Španielsko, Dubaj, Mexiko, Srí Lanka.

Zážitky, ktoré Vám nikto nevezme. Za dobre odvedenú prácu Vás patrične odmeníme. Nekonečné piesočné pláže, slnko, spoločnosť skvelých ľudí.

To všetko máte na dosah ruky.

Predĺžený víkend – EXTÉRIA LEADERS CLUB pre najlepších

Najlepší manažér/ka a asistentka podpory manažéra z oblasti celej SR súťažia každý kvartál o wellness víkend v rámci EXTÉRIA LEADERS, ktorý vždy usporiadávame spolu s jedným z našich obchodných partnerov.

EXTÉRIA LEADERS

EXTÉRIA LEADERS CLUB

Manažér/ka za najlepší obrat po dobu 3 mesiacov dostávajú poukaz na predĺžený víkend na Slovensku alebo zahraničí s relaxačným programom, kam je pozvaný aj s partnerkou alebo s partnerom.
Najlepšia asistentka podpory manažéra/ky kancelárie v celkovom hodnotení za 3 mesiace dosahujúca najlepších výsledkov, získava poukaz na predĺžený víkend na Slovensku alebo zahraničí s relaxačným programom, kam je pozvaná aj s partnerom alebo s partnerkou.

Relaxačný a odpočinkový zážitok za dobrú prácu na dosah ruky.

 

Pravidelné semináre a školenia

Všetci členovia siete EXTÉRIA majú možnosť zúčastniť sa pravidelných obchodných a produktových školení, ktoré školia odborníci a profesionáli v obore.

Ďalej usporadúvame dvakrát do roka radu franchisantov (majiteľov pobočiek), kde sa môžu stretnúť s kolegami, riaditeľmi, poradcami a školiteľmi a samozrejme i s vedením spoločnosti. Seminár je plný informácií o výsledkoch, cieľoch spoločnosti a večernej zábave.

EXTÉRIA – Výročný kongres spoločnosti

Pretože v EXTÉRII to nie je len práca, ale tiež zábava, všetci spolupracovníci v rámci siete EXTÉRIA vrátane centrály sú pozvaní na celorepublikový Výročný kongres s pestrým programom, vyhodnotením najlepších a tiež zábavou na účet firmy. Poďakovanie celej firme EXTÉRIA za ich výsledky.