S nami ste vždy úspešný, pokiaľ sami budete chcieť!

Budujte svoju kariéru v prestížnom obore Bezpečnosti práce a požiarnej ochrany, zaistíme Vám Vašu znalosť produktu, podporu v začiatku formou plánu adaptácie na každú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti, v ktorej Vás povedie vyškolený a profesionálny pracovník.

Čím je Extéria pre zamestnancov:

 • ikona-kariera-1

  Sme najväčšia korporácia na BOZP a OPP v ČR a v SR

  30 pobočiek EXTÉRIA MARKET v ČR a 12 na Slovensku do konca roku 2020 s viac ako 130 spolupracovníkmi so 6 500 zmluvnými klientmi, ktoré využívajú outsourcing BOZP a OPP pobočiek EXTÉRIA MARKET.

 • ikona-kariera-2

  Zobchodujeme cez 3000 nových klientov ročne

  Každý rok využije outsourcing BOZP a OPP vďaka unikátnemu know-how EXTÉRIA cez 3 000 nových klientov z radov firiem, úradov, škôl, zdravotníctva, čo znamená, že každú hodinu uzatvárame 2 nové zmluvy.

 • ikona-kariera-3

  86 000 dopytujúcich klientov v databáze

  Máme denne aktualizovanú databázu do ktorej každý deň pribudne 125 nových kontaktov – potenciálnych klientov spoločnosti EXTÉRIA.

 • ikona-kariera-4

  Extéria Akadémia pre Vašu znalosť BOZP a OPP i kariéru

  Naša spoločnosť má unikátny systém vzdelávania, vďaka ktorému získate prax, znalosti produktu BOZP a PO, odbornosť a kariérny rast. Naučíme Vás všetko potrebné pre Vašu prácu.

 • ikona-kariera-5

  Unikátne technológie – BOZPIS

  Celá spoločnosť EXTÉRIA, využíva unikátny a sofistikovaný software BOZPIS, ktorý nemá na území Českej ani Slovenskej republiky konkurenciu. Jedna z jeho hlavných výhod je, že ho vyvíja vlastní tím programátorov.

 • ikona-kariera-6

  Absolventi sú vítaní, hľadáme práve Vás

  U nás získate prax, odbornosť pre Váš kariérny rast v našej spoločnosti Extéria. Naše programy podpory a adaptácie Vám pomôžu v začiatku. Máme pre Vás prichystané benefity a firemnú dovolenku.